Diagnostika a terapie příčin nemocí

Matrix Reimprinting

Proč Matrix Reimprinting

(převzato ze stránek http://www.eft.estranky.cz/clanky/eft-matrix-reimprinting/matrix-reimprinting-aneb-nikdy-neni-prilis-pozde-na-to_-mit-stastne-detstvi )

Podvědomé programy řídí 95 – 98% našeho každodenního chování, činností a návyků. Mnohé z těchto programů nám byly vtisknuty v prvních šesti letech našeho života a jsou založeny na traumatech, na špatném pochopení situací a pozorování osob kolem nás. Tyto programy jsou založeny na obrazech těchto minulých událostí, které jsou udržovány v našem lokálním poli a které podvědomě považujeme za aktuální události. Pokud tyto negativní programy působí dostatek stresu, tělo se snaží přizpůsobit se na chemické, hormonální, DNA a buněčné úrovni. V okamžiku, kdy se to stane, vznikne fyzické či psychické onemocnění. Matrix reimprinting tyto obrazy mění.

Výhody techniky Matrix Reimprinting

Výhodou je především to, že je to velice jemná a účinná metoda, s jejíž pomocí můžeme snadno a rychle najít hlavní příčinu problému v minulosti a to i v tzv. před-vědomém období, to znamená od početí do věku asi šesti let, kdy si vytváříme nejvíce negativních náhledů sami na sebe i na svět kolem nás, často při traumatizujících zážitcích. Účelem techniky Matrix Reimprinting je tedy uvolnit trauma a změnit vnitřní obrazy - a tím změnit svůj život.

Technika Matrix Reimprinting nám umožňuje vyřešit celou řadu traumatických zážitků způsobem, kdy je retraumatizace a znovuprožívání tělesných zážitků z traumatu minimální.

Technika Matrix Reimprinting nám dodává nové zdoje a možnosti a umožňuje nám doslova přepsat svou minulost. To umožní, aby tělo a buňky regovaly zdravějším způsobem a započaly proces hojení.

Matrix Reimprinting a zákon přitažlivosti

Technika Matrix Reimprinting intenzivně využívá zákon přitažlivosti. Když máme traumatický zážitek a jeho obraz si stále udržujeme v sobě, přitahujeme i nadále podobné zkušenosti. Když tedy pomocí techniky Matrix Reimprinting trauma vyřešíme a změníme vnitřní obraz (umožníme tělu prožít novou skutečnost a pošleme ji zpět do pole), změníme to, co přitahujeme, a začneme přitahovat pozitivnější zkušenosti, které budou náš život více naplňovat.
 

TOPlist